W ofercie naszej firmy można znaleźć schody, blaty, parapety, posadzki oraz kominki. Posiadamy również szeroki wybór kamienia naturalnego.

Poznaj rodzaje kamienia

Rodzaje kamienia naturalnego

Granity

Shiva Gold
Tan Brown
Absolute Black
New Kashmir Gold
Star Galaxy
Ghibli
Typhone Bordeaux
Padang Dark
Angola Black
Verde Eucaliptus
Pedra Vella
Colonial White
Brąz Królewski
Fusion Black
Blue Night
Leopard Black
Multicolor Red Bolivar
Shivakashi
Madura Gold
Labrador Antic Brown Angola
Labrador Emerald
Black Forest
Visount White
Amadeus
Azul Noche
Labrador Antic Brown Norwegia
Zimba Black
Astoria Gold
Lady's Dream
Vanga
New Kashmir White
Cosmic Black
Matrix

Marmury

Marmara White
Bianco Ibiza
Bianco Macael
Breccia Sarda / Daino Reale
Crema Valencia / Crema Barcheta
Crema Marfil
Emperador
Forest Green

Kwarcogranity

Alabastro
Crema Clara
Gris Ceniza
New Diamente

Trawertyny

Classico (surowy)
Classico (szpachla)
Classico (żywica)
Red Persiano
Navona
Noche
Giallo Persiano

Kwarcyty brazylijskie

Blanc Du Blanc
Polomino
Princess Dark
Roma Imperiale
Tahiti Lucido
Tycon Blue

Blaty z kamienia naturalnego

1
  1. Kamień
    naturalnie piękny design

    Popularny jeszcze do niedawna pogląd, że zakłady zajmujące się obróbka kamienia wykonują tylko pomniki i nagrobki na szczęście odszedł już do lamusa. Stało się tak dzięki coraz bardziej powszechnemu wykorzystaniu kamienia naturalnego w budownictwie. A przypomnieć należy, że kamień jest jednym z najstarszych materiałów budowlanych i wykorzystywany był już w starożytności.

    Poznaj rodzaje kamienia

    Kamień naturalny – profesjonalna obróbka | Kraków, Wieliczka – Fainner

Schody

Wykonujemy schody wewnętrzne oraz zewnętrzne, schody dywanowo-skrzynkowe i schody z kapinosem. W zależności od miejsca przeznaczenia schodów stosujemy kamień polerowany, płomieniowany czy szczotkowany. Schody wykonujemy z materiału w halach firmy ,a następnie ekipa wykfalifikowanych pracowników montuje je na miejscu u klienta. Istotnym jest również wykończenie schodów cokołem, policzkiem lub grzebieniem. Wykonujemy otwory pod mocowanie balustrad.

schody

Blaty

Polecamy blaty kuchenne ,łazienkowe, lady barowe, lady recepcyjne,stoły,wyspy kuchenne. Realizacja w naszej firmie jest kompleksowa zaczyna się od profesjonalnego doradztwa aż po pomiar i montaż gotowych blatów. Blaty dostosowujemy do umywalek/zlewozmywaków ,nakładanych, podwieszanych. Wykonujemy otwory pod dozowniki ,urządzenia, oraz ociekacze.

blaty

Parapety

W naszej ofercie mamy tez wykonywanie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Parapety mogą być wykonane w układzie prostym bądź w łuku czy tez z promienia.W przypadku parapetów zewnętrznych wykonujemy tzw. kapinosy czyli nacięcie na spodniej części parapetu co umożliwia prawidłowy odpływ wody. W przypadku parapetów stosujemy tez obróbkę typu:freza,półwałki,ćwierćwałki itp.

parapety

Posadzki

Firma specjalizuje się w cieciu, obróbce i montażu posadzek z kamienia naturalnego ,przede wszystkim dzięki profesjonalnej załodze a także dzięki maszynom spełniającym normy unijne. Posadzki są wykonywane z płytek lub z płyt w dużych formatach ,ciętych na wymiar według wytycznych klienta. Oferujemy nasze profesjonalne doradztwo.

posadzki

Kominki

Specjalizujemy się w obudowach kominków z kamienia naturalnego ,ale nie tylko .Wykonujemy obudowy też z betonu architektonicznego i spieków kwarcowych. Klient nasz Pan i każdy pomysł jest uwzględniany i dostosowanie się do potrzeb Klienta to nasz teza i dewiza.

Oferta kominków

kominki

Zamów projekt

Wykonujemy kominki, zabudowy zarówno według własnych autorskich projektów, jak również według projektów dostarczonego przez klienta. Służymy fachowym doradztwem popartym długoletnim doświadczeniem, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznanai sie z anszym bogatym prtfolio realizacji.

Zobacz realizacje

3d
Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka


Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 605 534 995