Kwarcogranity

To propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają alternatywy dla granitu. Dostępne w naszej ofercie kwarcogranity (znane również jako kompozyt lub konglomerat) są równie piękne i odporne na działanie czynników zewnętrznych co w 100% naturalny kamień, pozostając jednocześnie o wiele bardziej przystępne cenowo. Produkuje się je w 95% z kwarców naturalnych. Pozostałe 5% to żywice, pigmenty i inne dodatki. Dzięki temu uzyskujemy naprawdę trwały, atrakcyjny wizualnie i przy tym stosunkowo tani materiał, który chętnie wykorzystywany jest zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Z naszej oferty polecamy zarówno jasne kompozyty, takie jak Alabastro lub Clema Clara, jak również szary Gris Ceniza.

Zastosowanie kwarcogranitów

Jest to materiał, który niemalże wszędzie może zastąpić w 100% naturalny kamień. Konglomerat stosować można m.in. do produkcji:

  • blatów kuchennych i łazienkowych,
  • okładzin schodowych,
  • parapetów,
  • posadzek i okładzin ściennych we wnętrzach,
  • obudów kominków.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze produkty?

Oferujemy granitowe tworzywa, które zachowają nienaganny wygląd na długi czas niezależnie od tego, czy wykorzystasz je w swojej kuchni, łazience czy salonie. Współpracując z nami, zdobędziesz blaty z konglomeratu w atrakcyjnej cenie. Równie interesujące są koszty dostępnego tu kwarcogranitu.

Warto zaznaczyć, że granitowe blaty są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możesz bezpośrednio kłaść na nich gorące naczynia oraz kroić jedzenie bez obaw, że pojawią się pęknięcia, odbarwienia czy inne usterki. Co więcej, proponowany przez nas kwarcogranit nie zmienia struktury pod wpływem silnych środków chemicznych, w tym żrących substancji.

Kwarcogranit oraz konglomerat granitowy to tworzywa idealne dla miłośników luksusu. Sięgnij po nie, jeśli chcesz mieć w domu blaty i inne nawierzchnie, które wyglądem przypominają marmur, ale mają dużo bardziej atrakcyjną cenę!

Warto zaznaczyć, że koszt może różnić się w zależności od tworzywa granitowego, które wybierzemy oraz zakupionej ilości materiału.

Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka

Ekspozycja kamieni naturalnych, kwarcytów, spieków kwarcowych oraz konglomeratów znajduje się w salonie Bodzanów 460.

Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 508 530 023
516 382 282