Schody z kamienia naturalnego

Naturalne piękno i stylowe wykończenie – takie właśnie są schody z kamienia. Dzięki użyciu naturalnych surowców, są one idealnym wypełnieniem wnętrza domu, biura czy innego budynku piętrowego. Szczególnie wyjątkowe są schody z granitu, cena których zależy od ilości zużytego materiału, a duży wybór kolorów oraz wzorów pozwala na idealne dopasowanie ich do estetyki budynku. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie tylko przygotujemy materiały dostosowane do wymiarów Twojego pomieszczenia, ale i również będziemy służyli pomocą przy każdym etapie instalacji.

Schody z granitu wewnętrzne – unikalny wystrój i wzorowa funkcjonalność

W naszej firmie, której siedziby znajdują się w Krakowie i Wieliczce, oferujemy schody wewnętrzne z granitu, który jest jednym z kamieni naturalnych. Oznacza to, iż zamawiając u nas projekt otrzymasz realizację, która jest unikatowa, ponieważ każdy z naszych materiałów jest jedyny w swoim rodzaju. Dlatego właśnie schody z kamienia naturalnego będą przyciągać wzrok zaproszonych przez Ciebie gości, a Ty będziesz miał pewność, że posiadasz dekorację o niepowtarzalnej kompozycji kolorystycznej oraz o jedynych w swoim rodzaju wzorach.

Nie oznacza to jednak, iż niezwykła prezentacja to jedyna z właściwości, które oferują dekoracje z granitu lub innego surowca naturalnego. Odznaczają się one bowiem niebywałą wręcz wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia, w tym pęknięcia i rozbicia, oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, takie jak gorące temperatury. Otrzymujesz więc praktycznie niezniszczalny dodatek do domu, który jest w stanie przetrwać w nienaruszonej formie przez wiele pokoleń.

Niezależnie więc od tego, czy zależy Ci na unikatowym, ponadczasowym wystroju Twojego wnętrza czy szukasz pomysłu na konwencjonalne i niezwykle wytrzymałe rozwiązanie, które jest w stanie wiele wytrzymać, jest to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontakt w celu umówienia projektu, doprecyzowania wybranych materiałów naturalnych oraz umówienie dalszych spotkań.

Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka

Ekspozycja kamieni naturalnych, kwarcytów, spieków kwarcowych oraz konglomeratów znajduje się w salonie Bodzanów 460.

Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 508 530 023
516 382 282