Parapety z kamienia naturalnego

Nic tak nie dodaje pomieszczeniom gracji, i trudnego do uchwycenia ponadczasowego piękna, jak kamienne parapety. Są one wykonane z materiałów takich jak marmur i granit, a szeroki wybór materiałów pozwala dopasować nie tylko kolorystykę, ale i również wzory, by nowo nabyte dekoracje pasowały do ogólnej estetyki Twojego domu czy mieszkania. Nasza firma, z siedzibami w Krakowie i Wieliczce, zadba nie tylko o dostarczenie odpowiednio wyciętych surowców, ale i również przeprowadzi kompleksową realizację – od zaplanowania, aż do instalacji.

Parapety wewnętrzne z marmuru – nie tylko do łazienki


Parapety z kamienia naturalnego, a szczególnie z marmuru, kojarzone są często jako dodatek do łazienki w domach jednorodzinnych. Choć tam sprawdzą się wyśmienicie, również w innych pomieszczeniach ich obecność jest w stanie dodać ponadczasowy urok, który trudno podrobić korzystając z innych materiałów. Warto jest wspomnieć, iż każdy produkt z kamienia naturalnego jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ unikalnego połączenie kolorystyki z danymi wzorami nie występuje dwa razy.

Decydując się na kamienny parapet nie musisz martwić się również o jego zniszczenie. Marmur oraz inne używane przez nas materiały są niezwykle wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, w tym również pęknięcia, złamania oraz wybicia. Są one również odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak gorące oraz zimne temperatury czy tworzenie się zacieków. Czyszczenie ich jest banalne, a plamy nie pozostają na nich na długo.

Parapety wewnętrzne kamienne to gratka dla osób, które cenią sobie ponadczasowe, klasyczne dekoracje pomieszczeń, jak i dla tych, którzy uwielbiają łączyć sprawdzone elementy z nowoczesnym, minimalistycznym stylem. Niezależnie więc od tego, czy zależy Ci na walorach estetycznych czy może chciałbyś produkt, który przetrwa przez bardzo długi czas, nasza firma pomoże Ci przygotować odpowiedni dla Ciebie projekt i zajmie się kompleksową realizacją zlecenia od początku, aż do samego końca (z instalacją włącznie).

Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka

Ekspozycja kamieni naturalnych, kwarcytów, spieków kwarcowych oraz konglomeratów znajduje się w salonie Bodzanów 460.

Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 508 530 023
516 382 282