Granity

Materiał ten cenimy przede wszystkim za jego wytrzymałość oraz bogactwo wzorów i kolorów. Granity doskonale odnajdują się zarówno w nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych aranżacjach, podkreślając ich ponadczasowość oraz ekskluzywny styl. Jest to jednocześnie kamień naturalny, który nie tylko zachwyca oryginalnym wyglądem, a także odpowiednio wysoką twardością oraz odpornością na ścieranie, lecz także stosunkowo przystępną ceną detaliczną.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego kamienia – od jasnego Colonial White, przez intrygujący Multicolor Red Bolivar bądź Gixa Exotica, po głębokie czernie, takie jak Angola Black czy Absolute Black.

Granity – zastosowanie

Ze względu na niewątpliwą jakość oraz walory estetyczne proponowane przez nas granity znajdują szerokie zastosowanie w architekturze, ciesząc się uznaniem wielu naszych klientów. Kamień ten najczęściej wybierany jest do realizacji zamówień na:

  • blaty kuchenne,
  • schody wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • okładziny ścienne,
  • obudowy kominków,
  • parapety.

Z ich pomocą stworzysz estetyczne blaty granitowe, które są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Można na nich kroić warzywa, owoce, mięso i inne artykuły spożywcze: nie pojawią się zarysowania! Płyty granitowe są na tyle wytrzymałe, że położysz na nich gorące naczynia bez obawy o odkształcenia, pęknięcia i inne usterki.

Płyty granitowe o wszechstronnym zastosowaniu

W salonie w Bodzanowie lub Krakowie zdobędziesz granity idealne nie tylko do blatów kuchennych. Sprzedajemy też doskonałe płyty granitowe na schody. Ze względu na dużą twardość i wytrzymałość, oferowane przez nas płyty sprawdzą się na zewnątrz o każdej porze roku: niestraszny im mróz, ulewne deszcze czy uciążliwe upały! Dzięki naszym granitom stworzysz estetyczne schody zewnętrzne, które ozdobią Twój taras lub dziedziniec, albo schody wewnętrzne idealne do pokoi urządzonych w stylu klasycznym.

U nas zdobędziesz płyty i blaty granitowe, które są jednocześnie piękne i funkcjonalne oraz posłużą Ci przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka

Ekspozycja kamieni naturalnych, kwarcytów, spieków kwarcowych oraz konglomeratów znajduje się w salonie Bodzanów 460.

Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 508 530 023
516 382 282