Fainner tworzą
specjaliści

Jak jest dzisiaj?

Obecnie firma liczy kilkanaście osób gdzie każda z nich ma odpowiednie kwalifikacje do wyznaczonych działań. W firmie pracuje kilku doświadczonych monterów kominków, wykfalifikowanych trzech pilarzy, którzy przede wszystkim mają za zadanie prawidłową obsługę piły do cięcia kamienia, szlifowanie gotowych wyrobów oraz montaż elementów z kamienia.

Na produkcji pracują osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu, operatorzy suwnicy zapewniający transport materiałów i surowców na stanowiska produkcyjne i place składowe. Pracują z nami też pracownicy obróbki ręcznej zarówno na sucho jak i na mokro, bez których pracy nie byłoby tak pięknego kamienia już w fazie końcowej . Nad biezpieczeństwem i jakoścą pracy czuwają kierowcy. Zadaniem kierowników jest przede wszystkim dostarczyć na czas towar do klienta, jak też towar do naszej firmy od hurtowników kamienia, którzy są importerami z całego Świata (Indii, Brazylii, Włoch, Chin, Hiszpania itd.) Sami też bezpośrednio importujemy towar z zagranicy.

Bardzo dużo rolę odgrywają tez pracownicy obsługi klienta ,którzy służą zawsze profesjonalną pomocą i doradztwem każdemu klientowi .

  1. Dajemy ciepło
    od 1998 roku...

    Początki firmy Fainner sięgają roku 1998.Historia jednak bierze początek kilka lat wcześniej w szkole właściciela firmy ,który pisząc swoją pracę dyplomową już wtedy wiedział że z zaangażowaniem i pasją zajmie się kominkami ,ich produkcją i montażem. Praca dyplomowa zakończyła się sukcesem i wygrał konkurs, to jeszcze bardziej zdopingowało go do działania. Początki były trudne ale z pasją, zaczęły się od rodzinnej miejscowości właściciela firmy i brygady jednoosobowej. Był to monter kominków, który pracuje do dziś dnia i cieszy się ogromnym uznaniem i szacunkiem wśród klientów.

    Z każdym rokiem przybywało pracowników jak też nowych pomysłów na rozszerzenie działalności, zakupiono nowe maszyny i zatrudniono nowych ludzi. Potrzeba współczesnego klienta pociągnęła za sobą lawinę zmian i dostosowanie się. Wprowadzono obróbkę kamienia i tak po dzień dzisiejszy wychodząc naprzeciw klientom firma zajmuje się nie tylko sprzedażą i montażem kominków a także obróbka kamienia tj. granit, marmur, trawertyn. Klienci w naszej siedzibie w Bodzanowie na własne oczy mogą zobaczyć rożne ekspozycje kominków bądź też wkładów kominkowych w połączeniu z  obudowami z kamienia. Zakład kamieniarski to nacisk na jakość wyrobów, nowe profesjonalne maszyny, nowoczesna hala,zaowansowane środki bezpieczeństwa i higieny pracy wraz z wysokiej jakości zapleczem socjalnym. Mamy rozwinięty aspekt logistyczny: obsługa klienta,terminowość,dostawy materiałów, transport. Obecnie nałożony jest duży nacisk na dynamiczny rozwój zakładu kamieniarskiego z duża ilością wykfalifikowanych pracowników z dużym wieloletnim doświadczeniem.

    Informacje o firmie Fainner – producent kominków z Bodzentyna – Fainner

Kominki

Firma Fainner zajmuje się kompleksowym wykonywaniem kominków w domach swoich klientów. Służymy fachowym doradztwem popartym długoletnim doświadczeniem, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszymi realizacjami, gdzie znajdują się zarówno kominki nowoczesne jak i kominki klasyczne.  W naszej ofercie znajdą Państwo także piece wolnostojące, tzw. Kozy, piece elektryczne, kominki gazowe i biokominki.

about

Kamień

Firma Fainner zajmuje się obróbką kamienia naturalnego takiego jak granit, marmur, trawertyn, piaskowiec , produkując blaty, parapety, schody, posadzki itp.

Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników produkcji, którzy dysponując nowoczesnymi maszynami, podejmą się nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

about

Posiadamy nowoczesny
park maszynowy

Od projektu do realizacji

Wykonujemy kominki, zabudowy zarówno według własnych autorskich projektów, jak również według projektów dostarczonego przez klienta. Służymy fachowym doradztwem popartym długoletnim doświadczeniem, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznanai sie z anszym bogatym prtfolio realizacji.

Zobacz realizacje

project

Poznaj Nas z bliska

Zapraszamy do naszej siedziby, w której można obejrzeć bogatą ekspozycję wkładów kominkowych i kominków a także szeroki asortyment kamieni naturalnych. Gwarantujemy fachową i miłą obsługę ukierunkowaną na zadowolenie naszego klienta.

Czytaj więcej

us
us
us
us
Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka

Ekspozycja kamieni naturalnych, kwarcytów, spieków kwarcowych oraz konglomeratów znajduje się w salonie Bodzanów 460.

Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 508 530 023
516 382 282