Panele 3D kamienne

Nic tak nie podnosi estetyki wnętrza i nie nadaje mu indywidualnego charakteru jak naturalne materiały, które poddane odpowiedniej obróbce tworzą niezwykłą, przestrzenną dekorację. Dlatego też, chcąc odpowiedzieć na aktualne trendy architektoniczne, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę wykonywania z kamienia naturalnego paneli 3D. Nieograniczone wręcz możliwości w zakresie kreowania trójwymiarowych przestrzeni, pozwalają spersonalizować wyrób, dopasowując zarówno jego formę, jak również fakturę i kolorystykę do stylu wnętrza oraz indywidualnych oczekiwań inwestora.

Panele kamienne 3D - nowość w aranżacji ścian i sufitów

Jest to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących nieszablonowych dekoracji, które ożywiają wnętrza, doskonale uzupełniając aranżacje bądź też stając się ich głównym elementem. Panele 3D z kamienia naturalnego uwodzą nietuzinkową formą podkreśloną ponadczasowym pięknem takich materiałów, jak chociażby marmur czy wapienie. Geometryczne kształty czy też projekty inspirowane naturą tworzą oryginalne dekoracje ścian oraz sufitów. Jednocześnie już niewielka zaaranżowana z ich pomocą przestrzeń pozwala całkowicie odmienić wygląd wnętrza wydobywając z niego to, co najlepsze.

Niepowtarzalne dekoracje z paneli kamiennych 3D

Nowoczesne narzędzia oraz mnogość dostępnych w naszej ofercie materiałów, które można ze sobą również łączyć, pozwalają zaprojektować własny trójwymiarowy dekor. Dzięki temu zarówno wzór, jak i kolorystykę można dopasować do charakteru wnętrza oraz planowanej aranżacji. Odpowiednia forma i faktura podkreślą naturalne piękno wybranych materiałów bądź odwrotnie barwa czy też charakterystyczne smugi, żyłki lub spękania uwydatnią nietuzinkowość zaprojektowanego kształtu.

Wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie dekorów bądź zainspiruj się dotychczasowymi realizacjami i skontaktuj się z nami w celu zaprojektowania indywidualnych paneli kamiennych 3D. Podkreśl wyjątkowość Twoich wnętrz z pomocą marmuru, wapieni czy innych ekskluzywnych materiałów!

Przyjedź do nas:
Bodzanów 460
32-020 Wieliczka

Ekspozycja kamieni naturalnych, kwarcytów, spieków kwarcowych oraz konglomeratów znajduje się w salonie Bodzanów 460.

Nowy salon Fainner
Zakopiańska 56/29, Kraków
tel: 502761727, 512355557

Dane firmy:
P.U.H. FAINNER Mariusz Plewa
Lipnica Górna 39
32-724 Lipnica Murowana
Zadzwoń do nas
firma: 12 210 00 50
kamieniarstwo: 512 090 091
kominki: 508 530 023
516 382 282